Ostatní výrobky

Turri Fratelli

Olivový mlýn Turri je založen pro pěstování oliv. Ačkoliv byl jedním z prvních ve Veroně, jeho historie sahá mnohem dále. Ta je hluboce zakořeněna v území a jeho zemědělských tradicích. Tradice, kterých se ani dnes firma nevzdává - pečlivá a důkladná výroba je zaměřena na zachování autentičnosti produktu, který se zrodil ze spojení zdejší přírody a kultury.

Společnost Turri se nachází na úpatí kopců Cavaion, v bezprostřední blízkosti jezera Garda. Lisovna na olivy leží v srdci jedinečné oblasti, jejíž zvláštní mikroklima je nezbytné a odněpaměti využívané místními olivovými farmami.

 

V roce 1951 Giancarlo, syn Maria Turri - správce a vedoucí výroby velké farmy ve Valpanteně specializující se na výrobu oleje a vína, založil olivový mlýn Turri Fratelli. Nejprve se firma specializovala na drcení oliv a prodej oleje. Teprve na konci padesátých let začala prodávat první lahve extra panenského olivového oleje Turri. V osmdesátých letech se k Giancarlu připojily jeho děti, které dnes pokračují v jeho kvalitní práci a respektující jeho filosofii.

Extra Virgin Classico Limone 0,25 l Turri
Extra Virgin Classico Peperoncino 0,25 l Turri
Extra Virgin Classico Rosmarino Turri Fratelli
Olio di Sansa 1 l Turri

Olio di Sansa 1 l Turri

179,00 Kč

Extra Virgin Classico 100 % Italiano 0,5 l Turri
Extra Virgin Classico 100 % Italiano 1 l Turri
1 2 >
.

Ochutnávky

PLZEŇ

..........

praha

Novinky

E-SHOP

Vinotéka

Vinotéka Sommelier

Veleslavínova 7, Plzeň

Po - Pá 10 - 18

Copyright Dům vína Plzeň, grafika Diskant s.r.o. Plzeň, webmaster AG25 s.r.o. Plzeň
Email:
Heslo: